Rack server housing

Kvalitní a cenově dostupný housing pro váš server

Služba Server Single je serverhousingová služba určena vlastníkům serverů – fyzickým i právnickým osobám, které požadují maximální kvalitu, garanci spojení a pohotový servis. Tento server housing nabízí stabilní, rozsáhlé a vysoce kvalitní zázemí pro umístění vašich serverů s daty a aplikacemi do našeho datového centra. Server Single je server housing s limitem NIX.CZ 2TB a mezinárodní konektivitou 0,2TB s možností navýšení. Standardem služby je navíc nabídka prostor pro zálohování dat na samostatných a zabezpečených serverech.

 

 

managed_server_01_0

ServerSingle 1U – umístění 1 serveru rack-mount o velikosti 1U. Služba obsahuje zálohované napájení, pripojení do síte Internet na rozhraní FastEthernet. V ceně služby je přenos dat do uzlu NIX.CZ 2 TB, objem pro zahranicní konektivitu je 200GB. V ceně služby je dohled a vzdálený restart serveru. Reálný příkon v ceně služby je 120 W, maximální příkon je 200 W

 

 

 

managed_server_02_0

ServerSingle 2U – umístení 1 serveru typu rack-mount (2U). Služba obsahuje zálohované napájení, pripojení do síte Internet na rozhraní FastEthernet. V cene služby je přenos dat do uzlu NIX.CZ 2 TB, objem pro zahraniční konektivitu je 200 GB. V ceně služby je dohled a vzdálený restart serveru. Reálný příkon v ceně služby je 120 W, maximální príkon je 200 W.